بورس تایم

راهنمای تست

هر کدام از ما در شرایط مختلف میزان مشخصی از ریسک را می توانیم بپذیریم. از عواملی که میزان ریسک پذیری ما را مشخص می کنند شخصیت، تجربیات، شرایط مالی و جسمی و دیگر فاکتورهایی است که بر زندگی ما تاثیر می گذارند. در این بخش آزمونی طراحی شده تا بتوانید میزان تحمل ریسک خود را در تصمیمات سرمایه گذاری بسنجید که یکی از موضوعات پایه ای در برنامه ریزی ها و تصمیم گیری های مالی تان است. حال می خواهد این تصمیم گیری بصورت شخصی گرفته شود یا به همراه یک مشاور مالی.

این آزمون صرفا جهت یاری شما در شناخت بیشتر از خودتان است. بنابراین در نظر داشته باشید که آزمون های خودشناسی دارای محدودیت هایی هستند. در نتیجه تکیه بیش از اندازه و تصمیم گیری صرف بر اساس آن ممکن است موجب ضرر و زیان شما گردد.همچنین به خاطر داشته باشید که در تست خودشناسی هیچ پاسخ صحیح یا اشتباهی وجود ندارد. بنابراین گزینه ای را انتخاب کنید که به بهترین نحو شما را توصیف می کند .

برای شروع تست خود شناسی بر روی دکمه شروع آزمون کلیک کنید.

 

[button color=”blue” link=”https://boursetime.com/quiz/%d9%86%d8%b8%d8%b1%d8%b3%d9%86%d8%ac%db%8c-%d8%b1%db%8c%d8%b3%da%a9/” size=”big” align=”center” outer_border=”true” outer_border_color=”#1e73be”]شروع آزمون[/button]

اگر این مطلب براتون مفید بود امتیاز بدین!

برای امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز 1 / 5. تعداد آرا 1

شما اولین نفری هستید که به این پست امتیاز میدین!