بورس تایم

درباره ما

بورس تایم یک سایت تخصصی در زمینه مالی است. هدف بورس تایم افزایش سواد مالی همه افراد جامعه است. بنابراین در محتوای سایت، آموزش های مختلفی وجود دارد تا سه دسته از افراد شامل حرفه ای ها، تازه واردها و همچنین افرادی که هیچ پیش زمینه ای از بازارهای مالی ندارند اطلاعات خود را افزایش داده و توانایی های معامله گری خود را ارتقاء دهند. پس از مرحله آموزش، افراد با دانش کافی از فرآیندها به سمت بازارهای واقعی هدایت می شوند تا بتوانند به مرور زمان و با کسب تجربه علاوه بر اینکه سطح مالی خود را بالا می برند در بهبود کل چرخه اقتصاد سهمی داشته باشند.

همچنین، افراد جامعه دارای ذائقه های متفاوتی از نظر ریسک پذیری هستند. بنابراین بورس تایم نیز جهت برآورده کردن سلیقه های مختلف، انواع بازارها و انواع ابزارهای مالی را معرفی و آموزش می دهد تا سرمایه گذاران پس از اطلاع کامل از ریسک های موجود در هر بازار بصورت آگاهانه جهت کسب سود بیشتر گام بردارند.

این وبسایت از ابزارهای مختلفی برای بالا بردن دانش مالی سرمایه گذاران استفاده می کند. علاوه بر مطالبی مفیدی که در وبسایت قرار می گیرد، کتابهای پی دی اف و فیزیکی و همچنین ابزارهای صوتی تصویری مانند وبینار زنده همراه با پرسش و پاسخ در دسترس کاربران سایت قرار دارد.

همین طور که در زمان پیش می رویم بورس تایم نیز تلاش می کند که خدمات عمیق تر و اطلاعات به روزتری ارائه دهد تا نیازهای روز جامعه سرمایه گذاران برآورده شود.